Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Firmalar artık tüm işlemlerini yazılımlar aracılığıyla yerine getirmektedir. Firmaların faaliyetleri doğrultusunda kullandıkları yazılımlar firmaya uygun özelliklere sahip olmalıdır. Müşteri ilişkileri yönetimi söz konusu olduğunda çağrı yönetimini sağlayan yazılımlar da göz önünde bulundurulmalıdır.


Oğuzhan Arslan 876 gün önce yazdı...
Doğru Bir Çağrı Kayıt Programı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Firmalar artık tüm işlemlerini yazılımlar aracılığıyla yerine getirmektedir. Firmaların faaliyetleri doğrultusunda kullandıkları yazılımlar firmaya uygun özelliklere sahip olmalıdır. Müşteri ilişkileri yönetimi söz konusu olduğunda çağrı yönetimini sağlayan yazılımlar da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu anlamda doğru bir çağrı kayıt programı seçerken yazılımın sunduğu özellikler dikkate alınmalıdır.

Çağrı kayıtları için kullanılan yazılımlar öncelikle bulut tabanlı kullanıma imkan tanımalıdır. Bulut tabanlı sistemler sayesinde verilerin güvenliğini üst düzeyde sağlamak mümkündür. Çünkü firmalar için veri kayıplarının yaşanması bazı durumlarda çok ciddi sıkıntılara yol açabilmektedir.

DinamikCRM yazılımı Çağrı Merkezi modülü sayesinde firmaların çağrı yönetimini kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. DinamikCRM yazılımını belirli bir süre ücretsiz kullanarak Çağrı Merkezi modülünü deneyebilirsiniz. Yazılım, Çağrı Merkezi modülünün yanı sıra çok sayıda modülü de ücretsiz olarak sunmaktadır.
Çağrı Kayıt Programı Neler Sunabilir?

Çağrı Kayıt Programı Neler Sunabilir?

Firmalar, müşterileri ile ilgili tüm eylemleri kayıt altına alarak gerekli analizleri yapabilmelidir. Müşteri davranışları, firmaların doğru stratejiler uygulayabilmeleri için veri analizlerini gerekli kılmaktadır. Doğru bir çağrı kayıt programı firmaya gelen ve firmadan giden çağrılara ilişkin verileri kayıt altına almaktadır. Bu sayede firma çevresi ile olan iletişime ilişkin veriler firmanın analiz yapması için hazır hale gelmektedir.

Piyasadaki bazı çağrı kayıt programları firmaların kendi çevresinden gelen talepleri aksiyonlara dönüştürmeye yardımcı olmaktadır. Müşteri talepleri, bu yazılımlar sayesinde kısa sürede eyleme dönüştürülebilmektedir. Müşterilerden gelen istekler, aynı panel üzerinden; randevu, satış ve bilgilendirme SMS’ine çevrilebilir. Piyasada çok sayıda yazılım bulunduğundan firmanın ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahip yazılımlar tercih edilmelidir.

DinamikCRM yazılımı müşteri taleplerini aynı panel üzerinden eyleme dönüştürebilmektedir. Yazılım sayesinde internet sitelerine entegre edilebilen dinamik formlar da oluşturulabilmektedir. DinamikCRM yazılımı sanal santral entegrasyonu ile çağrı yönetimini kolaylaştırmaktadır.
Çağrı Yönetimi Yazılımı Seçiminde Neler Önemlidir?

Çağrı Yönetimi Yazılımı Seçiminde Neler Önemlidir?

Piyasada çok sayıda çağrı yönetimi yazılımı olduğu için doğru bir seçim yapabilmek firmalar için önemlidir. Çünkü firmaların sınırlı bütçeleri olduğundan her yazılıma ödeme yaparak deneme yanılma yoluyla doğru yazılımı bulmaları beklenemez. Çağrı yönetimi programları tercihinde öncelikle yazılımın, firmanın iş konusuna uygun olmasına dikkat edilmelidir.


DinamikCRM yazılımı firmaların tüm iş konularına uygun özelliklere sahip bir Çağrı Merkezi modülüne sahiptir. DinamikCRM ile sunulan Çağrı Merkezi modülü sayesinde firmaların başka bir çağrı kayıt programı ihtiyacı olmayacaktır. DinamikCRM yazılımı piyasaya göre oldukça uygun ücretler karşılığında firmalara profesyonel çözümler sunmaktadır.
Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.