Modüller

DinamikCRM'de kullanıma hazır birçok modül yer almaktadır.

Bir modülü herhangi bir geliştirme (kod yazma) sürecine girmeden tek tıklama ile aktif hale getirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Modülü kaldırdığınızda kaydettiğiniz veriler silinmez. Bu nedenle yükleme ve kaldırma işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Modül hakkında daha detaylı bilgi almak ve tanıtım videosunu izlemek için ilgili modülün ismine tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda yer alan Hazır Çözümlerden birisini seçerek hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Abonelikler

Abonelik esasına dayalı bir iş modeliniz varsa üyelerinizi son derece kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Aktiviteler

Aktiviteler modülü ile portföyünüzde yer alan firmalarla ilgili tüm iletişim girişimlerini (E-Mail, Toplantı, Ziyaret gibi) kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz.

Bayiler

Bayiler modülü sayesinde firmanıza bağlı bayiler tanımlayarak tüm sipariş ve müşteri yönetimi operasyonlarınızı gerçekleştirebilir, paket servis gibi akışlarınızı kolayca devreye alabilirsiniz.

Çağrılar

Çağrı Merkezi modülü sayesinde gelen ve giden çağrılarınızı kontrol altına tutabilir, webden gelen müşteri başvurularına geri dönüş yaparak sonuç kodlarını işaretleyebilirsiniz.

Çalışanlar

Çalışanlar modülü sayesinde firmanızda görev alan tüm çalışanları rahatlıkla takip edebilir, yönetebilir, özlük dosyalarını dijital ortama taşımaya başlayabilirsiniz.

Emlak Portföyü

Yeni satış/kiralama aşamasından mevcut portföyünüze kadar elinizdeki tüm Emlak Portföyünü sisteme ekleyerek emlak takip sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Etiketler

Etiketler özelliği uygulama içerisindeki tüm modüllerle entegre durumdadır. Girdiğiniz kayıtlara çeşitli etiketler (anahtar kelimeler) yazabilir, daha sonra ilgili etikete tıklayarak bağlantılı tüm kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Evrak Takip

İş alanınıza bağlı olarak Müşterileriniz, Çalışanlarınız ve/ya Bayilerinizden talep ettiğiniz tüm evrakları kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Fırsatlar

Radarınıza takılan ve satışla sonuçlanabilecek tüm potansiyel fırsatları kaydederek satış sürecinizi daha başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Firmalar

Firmalar modülü sayesinde temas halinde olduğunuz tüm firmaları rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Formlar

Formlar modülü sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm web formlarınızı kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan hazırlayabilir, web sayfanıza kolayca entegre ederek hemen talep toplamaya başlayabilirsiniz.

Geribildirim

Geribildirim modülü ile portföyünüzde yer alan firmalar, müşteriler, kişiler, bayiler, ürünler ve siparişlerle ilgili tüm geribildirimleri (Öneri, Şikayet, Teşekkür) kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz.

Görevler

Görevler modülü sayesinde kendinize ve ekibinize görevler atayarak gerçekleşmelerini online takip edebilirsiniz.

Hatırlatıcılar

Hatırlatıcı modülü sayesinde kullandığınız tüm modüllerdeki en önemli tarihler size ekran mesajı ve eposta ile hatırlatılır.

Hizmetler

Hizmetler modülü sayesinde verdiğiniz tüm hizmetleri sisteme yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Portal bölümünde yer alan içerikleri yönetebilir, kullanıcılarınızla Duyuru, Haberler ve Video içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya yönetimi modülü sayesinde kampanya yaratabilir, sonuçlarını takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Kargo Takip

Hazır Ofis ve Ortak Çalışma Alanı hizmeti veren firmalar için kurgulanmış olan bu modülde hizmet verdiğiniz müşterilerin kargo takibi yapabilirsiniz.

Kişiler

Kontak kişiler modülü sayesinde temas halinde olduğunuz tüm kişileri rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Mezunlar

Eğitim kurumunuzdan mezun olan öğrencileri kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

Müşteriler

Müşteriler modülü sayesinde temas halinde olduğunuz tüm müşterileri rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Not Defteri

Not Defteri modülü sayesinde kişiye özel sınırsız sayıda not alabilir, bulunduğunuz her yerden bu notlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

NPS ®

NPS® modülü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma, müşteri, kişi ve çalışanlara sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

Ödeme Linkleri

Jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturun ve müşterinizin e-posta adresini girerek ona bir kredi kartıyla online ödeme linki gönderin. Müşteriniz linki açtığında ve ödeme yaptığında anında haberdar olun!

Öğrenciler

Eğitim kurumunuzun çatısı altında bulunan Öğrencileri kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe

Ön muhasebe modülü sayesinde tüm gelir gider hesaplarınızı kontrol altına tutabilirsiniz.

Panolar

Panolar, projelerinizi esnek ve eğlenceli bir şekilde yönetmenizi ve takımınızın ahenk içinde organize olmasını sağlar.

Potansiyeller

Potansiyeller modülü sayesinde potansiyeli olan tüm müşteri adaylarınızı rahatlıkla takip edebilir ve portföyünüze katıldığında mevcut müşterileriniz arasına ekleyebilirsiniz. Ayrıca Form özelliğimiz sayesinde web siteniz üzerinden DinamikCRM ile entegre bir şekilde potansiyel müşteri toplama akışını oluşturabilirsiniz.

Randevular

Randevular modülü sayesinde randevularınızı rahatlıkla kayıt altına alabilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Rezervasyonlar

Rezervasyon modülü sayesinde rezervasyonlarınızı rahatlıkla kayıt altına alabilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Satışlar

Satışlar modülü sayesinde ürünleriniz ve verdiğiniz hizmetleri kapsayan satışlarınızı hızlıca kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca temsilcilerinizin satış sayılarını rahatlıkla raporlayabilir, performanslarını ölçebilirsiniz.

Servis Talepleri

Müşterilerinizden teknik servis taleplerini alarak tüm servis yönetim sürecinizi CRM ile entegre bir şekilde kolayca yönetebilirsiniz.

Sigorta Poliçeleri

Yeni satış aşamasından portföyünüze kadar elinizdeki tüm Sigorta Poliçelerini sisteme ekleyerek yenileme ve takip sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Siparişler

Siparişler modülü sayesinde siparişlerinizi rahatlıkla kayıt altına alabilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Talepler

Talepler özelliği ile web'den gelen tüm talepleri takip edebilir, talebi farklı kullanıcılara atayabilir ve bir çok aksiyona dönüştürmelerini sağlayabilirsiniz.

Tedarikçiler

Tedarikçi yönetimi modülü sayesinde işbirliği içerisinde olduğunuz tüm tedarikçileri sisteme kaydedebilir, tedarik ettiğiniz ürünlerle tedarikçiniz arasındaki bağlantıyı kurabilir, satın alımlarınızdan oluşan tedarikçi borç kayıtlarınızı online takip edebilirsiniz.

Teklifler

Teklif yönetimi modülü sayesinde sattığınız ürünleri ve verdiğiniz hizmetleri kapsayan teklifleri online oluşturabilir, tek tıklama ile teklif dosyalarınızı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Transfer Takip

Transfer takip özelliğiyle farklı ülke ve şehirlerden gelen misafirlerinizle ilgili bilgileri (Uçuş Bilgisi, Kaldığı Otel, Konaklama Sayısı gibi) kayıt altına alarak süreci takip edebilirsiniz.

Ürünler

Ürünler modülü sayesinde portföyünüzde bulunan ürünleri sisteme yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Veliler

Eğitim kurumunuzun çatısı altında bulunan Velileri ve bağlı Öğrencileri kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard