Müşteri Yorumları

Bahadır Turan

Bütün modüller kullanıcı dostu olarak ayarlanmış. İstediğim modülü ekleyip çıkarabilmem ve özelleştirebilmem sayesinde kendi işime rahatça entegre edebiliyorum. Ekranlar oldukça hızlı çalışıyor. Ekran kullanımlarına bir süre denedikten sonra kolayca alışılabiliyor. Ayrıca bir sorum olduğunda destek ekipleri hızlıca dönüş yapıyorlar.

Bahadır Turan - Obi Uzman Danışmanlık

Tansu Anlayan

Tanımlı sektörlerden herhangi biri içinde olmasak bile kısa sürede düzenlemeler yapılıp firmamıza uygun hale getirilen güzel bir yazılım. Gerek bizim ile ilgilenen arkadaşlara gerekse isteklerimize en doğru cevabı vermeye çalışan perde arkasındaki arkadaşlara emekleri için firmam adına çok teşekkür ederim.

Tansu Anlayan - ODESA KOZ.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ

Selçuk Aytekin

Dinamik CRM ile yola çıktığımızda hayalimizdeki CRM şablonunu Furkan Bey’e detaylı anlattık. Bir online eğitim platformu için CRM yazmak kolay değil. Bu yüzden beklentimiz de minimumdaydı ancak zaman içerisinde DinamikCRM ekibi tüm beklentilerimize karşılık verdi.
Biz anlattık onlar yaptı. Eksik her zaman olur ancak farkediken eksikleri, taleplerimizi son sürat tamamlamaya gayret gösterdiler. Sonuç olarak keyifle kullandığımız bir CRM sistemimiz var. Düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Selçuk Aytekin - Teedo

Yekta Yıldırım

Doğru modüllere kullandığınız zaman iş hayatınıza inanılmaz kolaylıklar sağlıyor mutlaka denemeniz gerek.

Yekta Yıldırım - PieMarine

Aysun Yılmaz

Dinamik CRM uzun zamandır arayışım olan bir CRM yazılımı oldu. Bu zamana kadar ihtiyacım olan tüm ihtiyaçlarım hepsi bir arada toplanmış. Bu kadar ayrıntılı bir crm sistemini bu kadar uygun fiyata bizleri eriştirdiğiniz için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uzun yıllar birlikteliğimiz büyüyerek devam edecek.

Aysun Yılmaz - Icc Çözüm Grup

Emrah Erdoğanlı

Logo yazılımı üzerinden tanışma fırsatım oldu birçok hizmetle kolay bir şekilde entegre edilebiliyor. Gayet memnunum ve şiddetle tavsiye ediyorum herkese... Emeği geçen ve çalışan bütün ekiptekilere teşekkür ediyorum...

Emrah Erdoğanlı - Kurfab Trailer

Erol Azazi

Tek kelimeyle HA-Rİ-KA! Markamız için tüm süreçlerimizi yönetebileceğimiz bir CRM arayışı içerisindeydik. Buna teklifler, müşteri süreçleri, personel takibi ve ön muhasebe dahildi. İhtiyaçlarımızı fazlasıyla karşıladı. Anlaşılan uzuuuun yıllar kullanım sağlayacağız. Ayrıca entegrasyonları işinizi çok kolaylaştırıyor kıymetli Dinamik CRM ekibine çok teşekkür ederiz.

Erol Azazi - Godlike Technology

Alsin Alarm

İnternetten yaptığım araştırmalar neticesinde dinamikcrm bize en uygun çözümleri sundu. aradığımız tüm özellikler mevcut. herkese tavsiye ederim.

Alsin Alarm

İzzet Erten

DinamikCRM ile yaptığımız işbirliği bize müşteri deneyimini iyileştirmede ve sorunları daha hızlı çözmede büyük katkı sağladı. DinamikCRM’in yazılım geliştirme yeteneklerinden ve müşteri deneyimi yönetimi uzmanlığından çok yararlandık. DinamikCRM’in tüm ürün ve hizmetlerini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

İzzet Erten - Assistt - CTO

Gültaç Ertem

DinamikCRM ile potansiyel müşterilerimizi takip edebileceğimiz bir program araştırırken karşılaştık. DinamikCRM, potansiyel müşterinin müşteriye dönüşme sürecinde ve sonrasında takip etme konusundaki problemlerimizi de çözdü.

Gültaç Ertem - Ofis Alsancak - Genel Müdür

Yavuz Alparslan

DinamikCrm kullanmadan önce tamamen karmaşa içinde iken dinamikcrm'e geçtiğimizde herşeyi tek bir ekrandan yönetme rahatlığına kavuştuk. Müşteri datasına ulaşma, bu dataya gönderilen teklifleri görebilme, ne zaman hangi saatte aranmış, ne konuşulmuş ve müşteriyi aramayı tek ekrandan yapabiliyoruz.

Yavuz Alparslan - Galatia Bilişim E-ticaret ve Entegrasyon Sistemleri - Kurucu

Nazli Reyhan ERTUR

DinamikCRM yazılımı; kullanım kolaylığı sayesinde eğitim kurumlarımız için işleri son derece pratik bir hale getirerek, tek bir platform üzerinden öğrenci ve veli kaydını takip etmemizi sağladı.

Nazli Reyhan ERTUR - İstek Okulları - Veli İlişkileri Koordinatörü

İsmet Başkan

Bundan on sene evvel kendi aramızda konuştuğumuz “Tasarım Odaklı İş Modelleri Yaratımı ve Süreçleri Yönetimi gibi bir kavramdan üçüncü şahıslara söz etsek “Biz yanlış yere mi geldik acaba? Burası TED Konferansı mı” gibi bir tepki ile karşılaşabilirdik. Oysa ki DinamikCRM bize “Ne demek istediğinizi anladık. Sizin kastettiğiniz “ilişkiyi tasarlamak” değil mi? Yani ürünün kullanıcısının ürünle yaşayacağı ilişkiyi tasarlamak istiyorsunuz” diye aynı dilden cevap verebiliyor.

İsmet Başkan - SkyShop Co-Founder

Çağdaş Polat

Yerli ve yabancı bir çok CRM aracını denedik. Bu arayışta değerlendirdiğimiz iki firma Hintli firmaydı hatta. Ancak ihtiyacımız olanın 1 kilometre içinde yakınımızda olduğunu görememişiz:) Tüm farklı sistemlere entegre, modüler, kullanımı kolay, adapte edilebilir, hızlı yazılım ekibi olan DinamikCRM'le çalıştığımız için çok mutluyuz.

Çağdaş Polat - Neredeoku.com Co-Founder

Midyeci Ahmet

Zincir restoranlarımız için online sipariş hattını yönetiyoruz. DinamikCRM ile birlikte muazzam bir akış yakaladık. Yaptıkları geliştirmeler, çağrı merkezi sistemimiz ile direkt entegre olup sonuna kadar destek oldukları için teşekkür ederiz. Daha yapacak çok işimiz var :)

Demet Turbil - Midyeci Ahmet - Çağrı Merkezi Sorumlusu

Melikşah Kutlu

Biz dünyanın her yerine outbound satış yapan bir firmayız. Araştırmalarımız sonunda bu ihtiyaçlarımızı karşılayan ve hatta kullanıcı deneyimi açısından da çok verimli olan DinamikCrm'i önce ücretsiz olarak tüm özellikleriyle denedik ve sonrasında kullanmaya karar verdik.

Melikşah Kutlu - Deniz Egece Eğitim Sağlık Ltd Şti - CTO

Erkan Kekeçoğlu

DinamikCrm'i müşterilerimizle olan randevu trafiğimizi kolaylaştıracak bir program ararken keşfettik. Sadece randevuları düzenlemek için aldık, çok bir beklentimiz yoktu ama şu an müşterinin tüm süreçlerini yönettiğimiz bir programa dönüştü.

Erkan Kekeçoğlu - Büyükşekerci Tekstil - Digital Marketing Manager

Emre Turhal

Uzun süredir böyle bir crm programı arayışı içindeydim. Oysa ki kendi makyaj sektörümde asla bulamayacağım ve her işimizi çok rahat bir şekilde ilerletebildiğimiz oldukça professional bir takımın yarattığı programa kavuşmuş olduk.

Emre Turhal - Emre Turhal Exclusive Make Up & Hair Studio Kurucusu

Feridun Emre Dursun

Müsteri ve potansiyel yönetiminin çok önemli bir noktaya geldiği günümüzde DinamikCRM ekstra modülleriyle yoga merkezimiz için bir CRM modülünden çok daha fazlası oldu. Destek ve ihtiyaca yönelik geliştirme konusundaki ekibin çabası çok değerli. İş kolu ne olursa olsun hizmetine katma değer sağlamak isteyenlerin böyle bir ilaca ihtiyacı var.

Feridun Emre Dursun - Aya Selam Yoga Kurucusu

Mustafa Esen

DinamikCRM’i bölge ve şube müdürlerimizin günlük, haftalık ve aylık görev ve iş takibini yapabilmek için kullanıyoruz. Dijitalleşme sürecine yoğunlaştığımız şu dönemde uygulama üzerindeki birçok özelliği peyderpey devreye alarak iş performansımızı hızla artıracağız.

Mustafa Esen - Hacıoğlu Gıda Genel Müdürü

Cemil Yaman

DinamikCRM ile tanışmamız firmamıza bir Customer Relations Managemet sistemi alıp kullanmak noktasındaki ihtiyacımız ortaya çıktığında gerçekleşmişti. CRM sistemi olarak kullanmak üzere almıştık ancak büyük bir keyif ve memnuniyetle deneyimledik ki kesinlikle CRM den çok daha fazlası.

Cemil Yaman - MedAssist CFO

Ercan Turgut

DinamikCRM de bildiğiniz kült CRM programlarından çok daha fazlası var, çünkü arka tarafta pro aktif çalışan bir yazılım ekibine sahip. Bizim teknik ekip ile DinamikCRM'nin yazılım ekibi birlikte çalışarak hayal ettiklerimizden fazlasını gerçeğe dönüştürdüler. CRM'den fazlasını istiyorsan doğru yerdesin.

Ercan Turgut - Uğur Optik Makina Genel Müdürü

Abitter Mehmet Türktaş

Takip etmek isteyeceğiniz kadar detaya sizi sokabilen bir CRM. Kılcal damarlarına kadar girmek isterseniz, bu DinamikCRM'de mümkün. Genel parametrelere bakarak işlerimi yönetmek istiyorum derseniz bu da mümkün. Bu açıdan kontrolü size bırakıyor.

Abitter Mehmet Türktaş - Gotocure.com Kurucusu

Alptekin Altun

Yoğun iş temposunda unutulanlara, eksik kalan herşeye son vermeye karar verdim. Eski usül kayıt tutmanın bana zarar verdiğini gördüm. DinamikCRM yurtiçi ve yurtdışındaki tüm uygulamalar arasında fiyat/performans olarak en iyisi. Ayrıca ekiplerinin, bizim isteklerimizi de hızlı bir şekilde cevaplamaları çok hoştu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ph.D. DDS. Dr. Dt. Alptekin Altun - NDI Implant Sistemleri Türkiye Bilimsel Direktörü

Tarık Yılmaz

Uzun yıllardır ticaret yapıyorum. Hep kontrol mekanizması müşteri takibinden netice çıkartma konusunda zorluk çekiyordum. DinamikCRM ile neticeye daha yakın olacağım ve her yerden personelimin yaptıklarını takip edebileceğim harika bir crm

Tarık Yılmaz - Goo Smart Yatırım Paz. Aş.

Yeşim Destegül

Günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar herhangi bir program almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık finansal faaliyetlerimizi, firma tekliflerimizi, çalışan bilgilerini, firma bilgilerini güncel olarak DinamikCRM ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza 7 /24 güncel olarak erişebiliyoruz. En ufak bir sorumuzda program sağlayıcısına ulaşabiliyoruz

Yeşim Destegül - Gamma Technics Elektrik Elektronik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Yeşim Destegül

DinamikCRM'i "funnel management" platformu olarak almıştık ama bundan çok daha fazlasını yapabildiğini gördük. Müşteri adayı veya müşeriler ile temaslarımızı artık çok daha iyi ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz. Bunun yanında, ön muhasebe özelliği bizim için ekstra kolaylık oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Akgün - MADE Danışmanlık Eğitim Teknoloji A.Ş

Alper Özüloğul

Bir çok bulut CRM'yi kullanıp fiyat/fayda dengesini sağlayamadıktan sonra kullanmaya başladığım bir program DinamikCRM. En sevdiğim özelliği gelişime ve en iyiyi yapmaya odaklanıp programı kullanıcı yorumlarına yönelik revize etmeleri. Bu özellikleri sayesinde birçok CRM'nin iyi işleyen kısımlarını kendi programlarına uygulayıp hızla gelişiyorlar. Ayrıca bu programı kullanmak için çok fazla para harcamanıza da gerek yok.

Alper Özüloğul - Uluslararası Satış Direktörü

Meltem Akyıldız

DinamikCRM ile müşterilerimi, teklifleri, sözleşmeleri ve gayrimenkul portföyümü hızlı, rahat ve mobil olarak her yerden yönetebiliyorum. Böylece karlılığımı ve müşteri memnuniyetini yükseltiyorum. Müşterilerimin özel günlerini, randevularımı ve kime ne teklif verdiğimi artık kaçırmıyorum çünkü DinamikCRM'in hatırlatıcı servisi en büyük asistanım.

Meltem Akyıldız - Kavi Gayrimenkul

innturk

Bir CRM ihtiyaç duyduğumuzda yerli ve yabancı bir çok programı inceledik ve demo kullanımları gerçekleştirdik. DinamikCRM modüllerini incelediğimizde belirtilen özellikler ile IK, IT, CRM, Marketing dahil tüm ihtiyaçlarımızın karşılanabileceğini gördük. Deneme sürümü ve süresi sonunda sürekli kullanma kararı aldık. Gördüğümüz ve deneyimlediğimiz en iyi CRM programı diyebiliriz. Sürekli güncellenmesi, yeni modüllerin eklenmesi ve kullanıcıların kullanıma sınırlama olmaksızın açılması da ayrıca başarılı buluyoruz. Sürekliliğin sağlanması dileğiyle..

İnnturk Dijital

Uğur ERDOĞAN

Eticaretmia Olarak Müşteri Yönetimimizi Dinamik Crm İle 2 Yıldır Başarılı Bir Şekilde Yürütüyoruz. Müşterilermiz Mutlu...Bizler Mutlu... İyiki Varsınız...

Uğur ERDOĞAN - Eticaretmia

Oğuzhan Sarı

Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. Erkek Güzellik Salonum Var Randevu Sistemi Müşteri Takip Sistemi Çok İyi Ayrıca SMS Entegrasyonu İçin Kullanılan Anlaşmalı Programlar Çok Çeşitli Ayrıca Stok Takibi Ve Ürün Takibi İçinde Çok Pratik Bir uygulama. Güncelleme Olarak Sürekli Yenilik Getirmeleride İlgimi Çekiyor. Mutlaka Denemelisiniz

Oğuzhan Sarı - Oğuzhan Sarı Barbers

Ahmet Kaya

Yazılım güzel birden farklı sektörler için hazırlanmış entegrasyonları harika!

Ahmet Kaya - Creosoft

Harun Ozkan

Daha önce yabancı bir CRM firması kullanıcısı olarak, Dinamik CRM’in daha fazla içerikler ve daha pratik çözümler sunduğunu belirtmek isterim. Benzer özellikler bir önceki kullandığımız CRM programında yoktu yada bu talepler için çok uzun bir çalışma gerekli olmuştu. Dinamik CRM’de buna benzer özellikleri standart olarak kullanabiliyoruz.

Harun Özkan - Hawa International

Ali Peker

DinamikCRM kullanmak çok keyifli ve pratik zamandan kazanç sağlıyorsunuz ve yaptığınız işleri çok kolay takip edebiliyorsunuz.

Ali Peker - Albayrak Mühendislik

Umut Akdemir

Sürekli gelişmekte ve müşteri datalarını tutma konusunda bizlere çok yardımcı olan tarayıcı arayüzlü her yerden online olarak ulaşabildiğimiz süper platform.

Umut Akdemir - Karo Uluslararası Lojistik Ltd. Şti.