Müşteri Yorumları

Midyeci Ahmet

Zincir restoranlarımız için online sipariş hattını yönetiyoruz. DinamikCRM ile birlikte muazzam bir akış yakaladık. Yaptıkları geliştirmeler, çağrı merkezi sistemimiz ile direkt entegre olup sonuna kadar destek oldukları için teşekkür ederiz. Daha yapacak çok işimiz var :)

Demet Turbil - Midyeci Ahmet - Çağrı Merkezi Sorumlusu

Melikşah Kutlu

Biz dünyanın her yerine outbound satış yapan bir firmayız. Araştırmalarımız sonunda bu ihtiyaçlarımızı karşılayan ve hatta kullanıcı deneyimi açısından da çok verimli olan DinamikCrm'i önce ücretsiz olarak tüm özellikleriyle denedik ve sonrasında kullanmaya karar verdik.

Melikşah Kutlu - Deniz Egece Eğitim Sağlık Ltd Şti - CTO

Erkan Kekeçoğlu

DinamikCrm'i müşterilerimizle olan randevu trafiğimizi kolaylaştıracak bir program ararken keşfettik. Sadece randevuları düzenlemek için aldık, çok bir beklentimiz yoktu ama şu an müşterinin tüm süreçlerini yönettiğimiz bir programa dönüştü.

Erkan Kekeçoğlu - Büyükşekerci Tekstil Dijital Marketing Maneger

Emre Turhal

Uzun süredir böyle bir crm programı arayışı içindeydim. Oysa ki kendi makyaj sektörümde asla bulamayacağım ve her işimizi çok rahat bir şekilde ilerletebildiğimiz oldukça professional bir takımın yarattığı programa kavuşmuş olduk.

Emre Turhal - Emre Turhal Exclusive Make Up & Hair Studio Kurucusu

Feridun Emre Dursun

Müsteri ve potansiyel yönetiminin çok önemli bir noktaya geldiği günümüzde DinamikCRM ekstra modülleriyle yoga merkezimiz için bir CRM modülünden çok daha fazlası oldu. Destek ve ihtiyaca yönelik geliştirme konusundaki ekibin çabası çok değerli. İş kolu ne olursa olsun hizmetine katma değer sağlamak isteyenlerin böyle bir ilaca ihtiyacı var.

Feridun Emre Dursun - Aya Selam Yoga Kurucusu

Mustafa Esen

DinamikCRM’i bölge ve şube müdürlerimizin günlük, haftalık ve aylık görev ve iş takibini yapabilmek için kullanıyoruz. Dijitalleşme sürecine yoğunlaştığımız şu dönemde uygulama üzerindeki birçok özelliği peyderpey devreye alarak iş performansımızı hızla artıracağız.

Mustafa Esen - Hacıoğlu Gıda Genel Müdürü

Cemil Yaman

DinamikCRM ile tanışmamız firmamıza bir Customer Relations Managemet sistemi alıp kullanmak noktasındaki ihtiyacımız ortaya çıktığında gerçekleşmişti. CRM sistemi olarak kullanmak üzere almıştık ancak büyük bir keyif ve memnuniyetle deneyimledik ki kesinlikle CRM den çok daha fazlası.

Cemil Yaman - MedAssist CFO

Ercan Turgut

DinamikCRM de bildiğiniz kült CRM programlarından çok daha fazlası var, çünkü arka tarafta pro aktif çalışan bir yazılım ekibine sahip. Bizim teknik ekip ile DinamikCRM'nin yazılım ekibi birlikte çalışarak hayal ettiklerimizden fazlasını gerçeğe dönüştürdüler. CRM'den fazlasını istiyorsan doğru yerdesin.

Ercan Turgut - Uğur Optik Makina Genel Müdürü

Abitter Mehmet Türktaş

Takip etmek isteyeceğiniz kadar detaya sizi sokabilen bir CRM. Kılcal damarlarına kadar girmek isterseniz, bu DinamikCRM'de mümkün. Genel parametrelere bakarak işlerimi yönetmek istiyorum derseniz bu da mümkün. Bu açıdan kontrolü size bırakıyor.

Abitter Mehmet Türktaş - Gotocure.com Kurucusu

Alptekin Altun

Yoğun iş temposunda unutulanlara, eksik kalan herşeye son vermeye karar verdim. Eski usül kayıt tutmanın bana zarar verdiğini gördüm. DinamikCRM yurtiçi ve yurtdışındaki tüm uygulamalar arasında fiyat/performans olarak en iyisi. Ayrıca ekiplerinin, bizim isteklerimizi de hızlı bir şekilde cevaplamaları çok hoştu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ph.D. DDS. Dr. Dt. Alptekin Altun - NDI Implant Sistemleri Türkiye Bilimsel Direktörü

Tarık Yılmaz

Uzun yıllardır ticaret yapıyorum. Hep kontrol mekanizması müşteri takibinden netice çıkartma konusunda zorluk çekiyordum. DinamikCRM ile neticeye daha yakın olacağım ve her yerden personelimin yaptıklarını takip edebileceğim harika bir crm

Tarık Yılmaz - Goo Smart Yatırım Paz. Aş.

Yeşim Destegül

Günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar herhangi bir program almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık finansal faaliyetlerimizi, firma tekliflerimizi, çalışan bilgilerini, firma bilgilerini güncel olarak DinamikCRM ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza 7 /24 güncel olarak erişebiliyoruz. En ufak bir sorumuzda program sağlayıcısına ulaşabiliyoruz

Yeşim Destegül - Gamma Technics Elektrik Elektronik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Yeşim Destegül

DinamikCRM'i "funnel management" platformu olarak almıştık ama bundan çok daha fazlasını yapabildiğini gördük. Müşteri adayı veya müşeriler ile temaslarımızı artık çok daha iyi ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz. Bunun yanında, ön muhasebe özelliği bizim için ekstra kolaylık oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Akgün - MADE Danışmanlık Eğitim Teknoloji A.Ş

Alper Özüloğul

Bir çok bulut CRM'yi kullanıp fiyat/fayda dengesini sağlayamadıktan sonra kullanmaya başladığım bir program DinamikCRM. En sevdiğim özelliği gelişime ve en iyiyi yapmaya odaklanıp programı kullanıcı yorumlarına yönelik revize etmeleri. Bu özellikleri sayesinde birçok CRM'nin iyi işleyen kısımlarını kendi programlarına uygulayıp hızla gelişiyorlar. Ayrıca bu programı kullanmak için çok fazla para harcamanıza da gerek yok.

Alper Özüloğul - Uluslararası Satış Direktörü

Meltem Akyıldız

DinamikCRM ile müşterilerimi, teklifleri, sözleşmeleri ve gayrimenkul portföyümü hızlı, rahat ve mobil olarak her yerden yönetebiliyorum. Böylece karlılığımı ve müşteri memnuniyetini yükseltiyorum. Müşterilerimin özel günlerini, randevularımı ve kime ne teklif verdiğimi artık kaçırmıyorum çünkü DinamikCRM'in hatırlatıcı servisi en büyük asistanım.

Meltem Akyıldız - Kavi Gayrimenkul

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard