Çağrı Merkezi

Sanal santral desteğiyle birlikte gelen tüm çağrıları kayıt altına alın, randevularınızı belirleyin ve takviminiz üzerinden ajandanızı rahatlıkla yönetin.

Çağrı Merkezi programı - DinamikCRM

Kolay Santral Entegrasyonu

Kolay Sanal Santral entegrasyonu sayesinde çağrı merkezinizi tek tıklamayla kurarak gelen ve giden çağrı sürecini başlatabilirsiniz.

Dinamik Dış Arama Listeleri

Web Sitenize entegre edeceğiniz Dinamik Formlar ile müşteri taleplerini Müşteri Temsilcinizin önüne anında düşürün.

Talepleri Aksiyona Dönüştürün

Müşterilerinizden gelen talepleri aynı ekran üzerinden aksiyona (Randevu, Satış veya Bilgilendirme SMS'i gibi) dönüştürebilirsiniz.

Çağrı Merkezi çözümümüz telefonla iletişim ihtiyacı bulunan tüm kişi ve/ya kurumlar tarafından kullanılabilecek bir çözümdür.

Firmanızda çalışan bir sekreter veya yönetici asistanı varsa Çağrılar modülümüz kesinlikle hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Asistanınız gelen her çağrıyı kayıt altına alır, randevularınızı belirler ve sizde takvim üzerinden ajandanızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Eğer müşteri temsilcilerinin çalıştığı bir organizasyonsanız (Örn: Çağrı Merkezi) gelen çağrılar kayıt altına alınabilir, ilgili modüller üzerinden tüm aktivite ve faaliyetleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir.
Çağrı Merkezi Uygulaması

Gelen ve Giden Çağrıları Kaydedin

Dinamik Desktop uygulamız ile gelen çağrıları kayıt altına alabilir, yeni bir çağrı başlatabilir, çağrıyla ilintili E-Posta, Sms ve Hatırlatıcılar kurabilir ve hatta müşterinize NPS anketi dahi yollayabilirsiniz.
Çağrı Tarihçesi özelliği ile müşterilerinizle yaptığınız geçmiş görüşmelere aynı ekran üzerinden erişebilir, müşterinizin ismiyle entegre Çağrı Scriptleri oluşturabilirsiniz.

Outbound Kampanya Yönetimi

Dış Arama Kampanyalarını Yönetin

Web sitenizden gelen başvurular ve/ya elinizdeki excel listelerde yer alan müşteri bilgilerini Kampanya Yönetimi modülümüze yükleyebilir, müşteri temsilcilerinizin dinamik desktop ekranımız üzerinden yaptığı satışları online izleyebilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard