WhatsApp EntegrasyonuWhatsApp üzerinden sohbetleri başlatmak için WhatsApp’ınızı DinamikCRM ile entegre edin. Sipariş takibi, bildirimler, uyarılar ve müşteri geribildirimlerini otomatikleştirin.Dijital stratejinizi geliştirin ve WhatsApp'ı hedef kitlenizle doğrudan, kişiselleştirilmiş iletişim için bir pazarlama aracı olarak kullanın.

DinamikCRM WhatsApp entegrasyonu ile birlikte düşük e-posta pazarlama performansına alternatif olarak en güncel haberlerinizi veya tekliflerinizi tek bir tıklamayla WhatsApp'taki seçili müşterilerinizle kolayca paylaşın.

Bunun yanı sıra DinamikCRM modül hatırlatıcılarınızı WhatsApp üzerinden müşterilerinize gönderebilir, özelleştirdiğiniz şablonlarınız ile birlikte bildirimlerinizi WhatsApp üzerinden müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Entegrasyonu Kurulum Süreci

Entegrasyona başlayabilmek için Entegrasyon Detayları bölümüne ihtiyaç duyduğumuz API Anahtarı, App Name, WhatsApp Business Number bilgileriniz girmelisiniz.

Bu bilgiler ile birlikte tüm süreci sizin adınıza gerçekleştirmemiz ve profesyonel destek için Mağaza bölümünden WhatsApp Entegrasyon paketini satın alabilirsiniz.

Entegrasyon süreci tamamlandıktan sonra WhatsApp Mesaj Paketleri ile birlikte, süre sınırı olmadan paket bitiminize kadar mesaj gönderebilirsiniz. Whatsapp Mesaj Paketlerini incelemek için tıklayınız.


Önemli Hatırlatmalar


1- Entegrasyon için kullanacağınız telefon numarasının WhatsApp veya herhangi bir 3.Parti uygulama tarafından kullanılmıyor olması gerekmektedir.

2- Bu telefon numaranıza ait sim kartının aktif bir cihaza bağlı olması gerekmektedir. (SMS ile bazı onaylar almak isteyeceğiz)

3- Aktif bir Facebook Business hesabınızın olması ve bu hesabın META yönetimi tarafından onaylanması gerekmektedir.

4- Firmanız ve şablonlarınız WhatsApp tarafından incelenerek onay sürecine sokulacaktır. Bu nedenle tam entegrasyonun tamamlanması 2 - 5 işgünü sürebilmektedir.

Tüm bu konularda profesyonel destek alarak daha sorunsuz ve hızlı bir entegrasyon gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel destek almak için lütfen tıklayınız.
Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

Hemen Başlayın!