Sopyo EntegrasyonuSopyo altyapısını tercih eden e-Ticaret markaları, DinamikCRM ile birlikte müşteri yönetiminden, sipariş ve ürün yönetimine kadar bir çok özelliği tek ekran üzerinden yönetebilmektedir.Farklı pazaryerlerindeki müşterilerinizi, siparişlerinizi, ürünlerinizi DinamikCRM Sopyo Entegrasyonu sayesinde tek ekran üzerinden yönetin. Toplu müşteri, ürün ve sipariş aktarımı özelliği ile tüm iş akışınızı DinamikCRM'e aktarak tek ekran üzerinden raporlayın.

Pazaryerlerinde sipariş aldığınız müşterilerinizin takibini yapabilmek, müşterilerinize özel indirim ve kampanyalarınızın reklamlarını SMS ve E-Posta yolu ile yapabilmek oldukça önemlidir. DinamikCRM Sopyo Entegrasyonu ile birlikte müşteri yönetiminizi tek ekran üzerinden listeleyebilir, oluşturacağınız kampanyalar ile müşterileriniz ile bağlantınızı maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Gelişmiş raporlama modelleri ile birlikte tek ekran üzerinden tüm müşteri raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

DinamikCRM'in Sopyo ile doğrudan entegre altyapısı ile farklı pazaryeri platformlarınızdaki siparişlerinizi veri kaynağı bazında listeleyebilirsiniz.

Sopyo Entegrasyonu Kurulum Süreci

Entegrasyona başlayabilmek için Kontrol Paneli > Entegrasyonlar > Sopyo Entegrasyonu bölümünde yer alan Entegrasyon Detayları bölümüne ihtiyaç duyduğumuz Sopyo App Token bilgisini girmeniz yeterlidir.

Sopyo App Token başarılı şekilde girildikten sonra gerçekleşen entegrasyon ile birlikte Müşteriler, Ürünler, Markalar, Kategoriler, Siparişler ve Etiketleri toplu şekilde DinamikCRM'e aktarabilirsiniz.
Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

Hemen Başlayın!