Kredi Kartıyla Online Tahsilat

Jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturun ve müşterinizin e-posta adresini girerek ona bir online ödeme linki gönderin. Müşterinizin linki açtığından ve ödeme yaptığından anında haberdar olun.

Kredi Kartıyla Online Tahsilat programı - DinamikCRM

Sanal Pos Hesabınızı Açın

Kolay Sanal Pos entegrasyonu sayesinde ödeme sistemi entegrasyonunuzu yaparak hızlıca ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödeme Formunuzu Oluşturun

Jet hızıyla ürün siparişinizi oluşturun ve müşterinizin e-posta adresini girerek ona bir online ödeme linki gönderin.

Online Tahsilatı Gerçekleştirin

Gönderdiğiniz ödeme linkini açan müşteriniz kredi kartıyla online ödemesini gerçekleştirebilir. Sizde tüm süreci online takip edersiniz.

DinamikCRM'in bu çözümü sayesinde müşterilerinize kredi kartı ile online ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Üstelik bu hizmet için fiziksel pos cihazına gerek yok!

DinamikCRM, size online tahsilat hizmeti veren BDDK onaylı ve PCI-DSS Uluslararası Veri Güvenliği Standartları sertifikasına sahip firmalarla entegre olabileceğiniz bir altyapı sunar.

Böylelikle kurulum, yazılım veya güvenlikle ilgili konularla uğraşamanıza gerek kalmaz. Ödeme Sağlayıcıdan bir hesap açarak aldığınız kodu entegrasyon sayfamıza eklemeniz yeterlidir.

Sanal Posunuz hemen aktif olacak ve ödeme almaya başlayacaksınız.
Online Ödeme Linki

Ödeme Almak Artık Çok Daha Kolay

Sadece birkaç bilgiyi doldurarak müşterinize Kredi Kartıyla Online Ödeme Linki gönderebilirsiniz. Müşteriniz sizden gelen linke tıklayarak ödemesini yaptıktan sonra Iyzico kontrol panelinize bağlanarak ödemenizi kontrol edebilirsiniz.

Müşteriye Özel Aksiyonlar

Entegrasyonun Gücüyle Etkileşimi Artırın

DinamikCRM'e firma e-posta adresinizi tanımlayarak müşterilerinize tek tıklamayla E-Posta'lar gönderebilir, SMS sağlayıcı entegrasyonu yaparak tekli veya toplu SMS gönderimlerinizi yapabilir, Sanal Santral entegrasyonuyla dakikalar içerisinde Çağrı Merkezinizi kurabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard