Online Sipariş Yönetimi

Firmanıza gelen ürün siparişlerini kaydedin, bayileriniz ekranlarına düşen siparişleri hazırlasın ve paket teslimatı gerçekleşene kadar tüm süreci takip edin.

Online Sipariş Yönetimi programı - DinamikCRM

Bayilerinizi Oluşturun

Bayiler tanımlayarak tüm sipariş ve müşteri yönetimi operasyonlarınızı gerçekleştirebilir, paket servis gibi akışlarınızı kolayca devreye alabilirsiniz.

Siparişleri Alın

Çağrı Merkeziniz üzerinden siparişlerinizi rahatlıkla kayıt altına alabilir, ilgili bayiye yönlendirebilir, teslimat aşamasını takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Teslimatı Gerçekleştirin

Bayiye düşen siparişi, teslimat görevlisinin yola çıkışını ve tüm teslimat sürecini online takip edebilirsiniz.

Özellikle telefonla satış yapan firmalar, cafe, restoranlar ve bayi ağına sahip firmalar için tavsiye edilmektedir.

Örneğin Çağrı Merkezi üzerinden sipariş alınır, alınan sipariş Bayi ekranına otomatik olarak düşer, bayi siparişi inceledikten sonra hazırlar ve kurye/kargo elemanına verir ve teslimat gerçekleşir.

Tüm bu süreç taraflarca online takip edilebilir.

Veya bayileriniz sizin tanımlayacağınız ürün/hizmetlerin satışını kendi lokasyonları/işyerleri üzerinden Bayi ekranını kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Teslimat elemanınız (kargo, kurye, motokurye) cep telefonu üzerinden sipariş teslimatı esnasında teslimat işaretlemesi yapabilir. Bunun için internete bağlı bir cep telefonu ve DinamikCRM'e giriş yapmış olması yeterlidir.
Müşteri Kartı

Müşterilerinize Her Yerden Erişin

Müşteri bilgilerinize erişmek ve işlem yapmak için ofiste olmanıza gerek yok.
Bulunduğunuz her yerden, günün her saati, internete bağlı her cihaz (laptop, tablet veya cep telefonu) ile müşterilerinize erişerek ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteriye Özel Aksiyonlar

Entegrasyonun Gücüyle Etkileşimi Artırın

DinamikCRM'e firma e-posta adresinizi tanımlayarak müşterilerinize tek tıklamayla E-Posta'lar gönderebilir, SMS sağlayıcı entegrasyonu yaparak tekli veya toplu SMS gönderimlerinizi yapabilir, Sanal Santral entegrasyonuyla dakikalar içerisinde Çağrı Merkezinizi kurabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard