Ön Muhasebe

Kasa ve banka hesaplarınızı oluşturabilir, tedarikçi bazında borçlarınızı, firma ve müşteri bazında alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Ön Muhasebe programı - DinamikCRM

Kolay Gelir ve Gider Takibi

Kasa ve banka hesaplarınızı oluşturabilir, tedarikçi bazında borçlarınızı, firma ve müşteri bazında alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Masrafları Kontrol Altında Tutun

Masraflarınızı kategori bazında kayıt altına alabilir, masraf raporlarınızı online görüntüleyerek giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Tarihleri Kaçırmayın

Ödeme tarihi gelmiş borçlarınız, tahsilat tarihi gelmiş alacaklarınız ekran mesajı ve eposta ile bildirilir. DinamikCRM adeta asistanınız gibi çalışır.

Ön Muhasebe çözümümüz firmanızdaki tüm ön muhasebe süreçlerini rahatlıkla yönetebileceğiniz bir çözüm modelidir.

Bu çözüm sayesinde kasa ve banka hesaplarınızı oluşturabilir, kasa durumunuzu, borç ve alacaklarınızı takip edebilir, tedarikçi bazında borçlarınızı takip edebilir, firma ve müşteri bazında tüm alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

DinamikCRM'in en büyük özelliği herşeyin bir arada olması yada tek bir modülün (Örneğin ön muhasebe) tek başına kullanılabilmesi esnekliği ve özgürlüğünü sunmasıdır.
Ön Muhasebe Uygulaması

Gelir ve Giderlerinizi Online Yönetin

Kasa ve Banka Hesaplarınızı oluşturabilir, firma ve müşteri bazında gelirlerinizi kayıt altına alabilir, Tedarikçi bazında giderlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Gösterge paneli üzerinden kasa durumunuzu, borç ve alacaklarınızı online izleyebilir, TCMB entegrasyonu ile döviz kurlarını online takip edebilirsiniz.

Online Masraf Yönetimi

Masraflarınızı Kayıt Altına Alın

Tüm masraflarınızı çalışan bazında kayıt altına alarak hangi tedarikçiye ne kadar harcama yapıldığını online takip edebilirisiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard