Müşteri ve İlişki Yönetimi

Potansiyeller (müşteri adayları), mevcut müşterileriniz, çalıştığınız firmalar ve kontak bilgilerinizi kayıt altına alarak rahatlıkla yönetin.

Müşteri ve İlişki Yönetimi programı - DinamikCRM

Müşterilerinizi Listeleyin

Temas halinde olduğunuz tüm müşterileri (Firma, Potansiyel, Kişi ayrımlarıyla bilrlikte) rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Aktiviteler Gerçekleştirin

Portföyünüzde yer alan müşterilerle yaptığınız tüm iletişimleri (E-Mail, Toplantı, Ziyaret gibi) kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz.

Teklifler Oluşturun

Tekliflerinizi online oluşturabilir, tek tıklama ile teklif dosyalarınızı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz ve online raporlayabilirsiniz

Müşteri ve İletişim yönetimi çözümümüz temel CRM özelliklerini taşımaktadır. Genellikle CRM kullanımına yeni başlayan kişi ve/ya firmalara tavsiye edilmektedir.

Zaman içerisinde beklentileriniz şekillendikçe çözümler arasında geçişi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
Müşteri Kartı

Müşterilerinize Her Yerden Erişin

Müşteri bilgilerinize erişmek ve işlem yapmak için ofiste olmanıza gerek yok.
Bulunduğunuz her yerden, günün her saati, internete bağlı her cihaz (laptop, tablet veya cep telefonu) ile müşterilerinize erişerek ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteriye Özel Aksiyonlar

Entegrasyonun Gücüyle Etkileşimi Artırın

DinamikCRM'e firma e-posta adresinizi tanımlayarak müşterilerinize tek tıklamayla E-Posta'lar gönderebilir, SMS sağlayıcı entegrasyonu yaparak tekli veya toplu SMS gönderimlerinizi yapabilir, Sanal Santral entegrasyonuyla dakikalar içerisinde Çağrı Merkezinizi kurabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard