Çalışan Yönetimi

Çalışan bilgilerinizi kaydederek temel bir özlük uygulaması oluşturun. Özel alanlar sayesinde kıdemden, maaşa kadar birçok bilgiyi yönetebilirsiniz.

Çalışan Yönetimi programı - DinamikCRM

Çalışanlarınızı Kaydedin

Firmanızda görev alan tüm çalışanları rahatlıkla takip edebilir, yönetebilir ve özlük dosyalarını dijital ortama taşımaya başlayabilirsiniz.

Gelişim Döngüsünü Başlatın

Çalışanlarınıza düzenli olarak NPS (Net Tavsiye Skoru) anketleri düzenleyerek hizmet kalitesinde mükemmeli hedefleyebilirsiniz.

Zimmet Takibine Başlayın

Çalışanlarınıza verdiğiniz donanımları zimmetleyerek demirbaşlarınızın takibini ve raporlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

Çalışan yönetimi modülümüz firmanızda çalışan tüm personel bilgilerini kayıt altına alabileceğiniz bir çözüm modelimizdir. Kayıt altına aldığınız personellerinize çeşitli görevler atayabilir ve performanslarını online takip edebilirsiniz.

Bu modülümüzü temel bir özlük modülü olarak düşünebilirsiniz. Diğer çözüm modellerimize de rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Çözümler ve Modüller son derece esnektir. Örneğin Çağrı Merkezi çözümünü kullanıyorsanız Çalışanlar modülünü ekleyerek yeni bir çözüm modeli oluşturabilirsiniz.
Online Çalışan Yönetimi

Çalışanlarınızı Dijital Ortamda Yönetin

Çalışanlarınızı bir çok kritere göre kayıt altına alarak temel bir özlük uygulaması oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınızla gerçekleştirdiğiniz tüm görüşmeleri, motivasyonel duygu durumunu kaydedebilir ve özel dosyalarını DinamikCRM'e yükleyebilirsiniz.

Departman Memnuniyet Anketi

Departman Memnuniyet Anketleri Yapın

DinamikCRM'in NPS altyapısı sayesinde dilediğiniz sayıda NPS anketi oluşturarak çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Çalışanlarınız E-Posta adreslerine gelen linkleri tıklayarak ankete katılabilir, sizde Gösterge Paneliniz üzerinden sonuçları online takip edebilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard