Müşteri Yorumları

Alptekin Altun

Yoğun iş temposunda unutulanlara, eksik kalan herşeye son vermeye karar verdim. Eski usül kayıt tutmanın bana zarar verdiğini gördüm. DinamikCRM yurtiçi ve yurtdışındaki tüm uygulamalar arasında fiyat/performans olarak en iyisi. Ayrıca ekiplerinin, bizim isteklerimizi de hızlı bir şekilde cevaplamaları çok hoştu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ph.D. DDS. Dr. Dt. Alptekin Altun - NDI Implant Sitemleri Türkiye Bilimsel Direktörü

Tarık Yılmaz

Uzun yıllardır ticaret yapıyorum. Hep kontrol mekanizması müşteri takibinden netice çıkartma konusunda zorluk çekiyordum. DinamikCRM ile neticeye daha yakın olacağım ve her yerden personelimin yaptıklarını takip edebileceğim harika bir crm

Tarık Yılmaz - Goo Smart Yatırım Paz. Aş.

Yeşim Destegül

Günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar herhangi bir program almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık finansal faaliyetlerimizi, firma tekliflerimizi, çalışan bilgilerini, firma bilgilerini güncel olarak DinamikCRM ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza 7 /24 güncel olarak erişebiliyoruz. En ufak bir sorumuzda program sağlayıcısına ulaşabiliyoruz

Yeşim Destegül - Gamma Technics Elektrik Elektronik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Yeşim Destegül

DinamikCRM'i "funnel management" platformu olarak almıştık ama bundan çok daha fazlasını yapabildiğini gördük. Müşteri adayı veya müşeriler ile temaslarımızı artık çok daha iyi ölçümleyebiliyor ve yönetebiliyoruz. Bunun yanında, ön muhasebe özelliği bizim için ekstra kolaylık oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Akgün - MADE Danışmanlık Eğitim Teknoloji A.Ş

Alper Özüloğul

Bir çok bulut CRM'yi kullanıp fiyat/fayda dengesini sağlayamadıktan sonra kullanmaya başladığım bir program DinamikCRM. En sevdiğim özelliği gelişime ve en iyiyi yapmaya odaklanıp programı kullanıcı yorumlarına yönelik revize etmeleri. Bu özellikleri sayesinde birçok CRM'nin iyi işleyen kısımlarını kendi programlarına uygulayıp hızla gelişiyorlar. Ayrıca bu programı kullanmak için çok fazla para harcamanıza da gerek yok.

Alper Özüloğul - Uluslararası Satış Direktörü

Meltem Akyıldız

DinamikCRM ile müşterilerimi, teklifleri, sözleşmeleri ve gayrimenkul portföyümü hızlı, rahat ve mobil olarak her yerden yönetebiliyorum. Böylece karlılığımı ve müşteri memnuniyetini yükseltiyorum. Müşterilerimin özel günlerini, randevularımı ve kime ne teklif verdiğimi artık kaçırmıyorum çünkü DinamikCRM'in hatırlatıcı servisi en büyük asistanım.

Meltem Akyıldız - Kavi Gayrimenkul

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 Günlük deneme paketimize abone olarak tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz olarak deneyin. Beğenirseniz devam edin!

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.