Bilgi Güvenliği

DinamikCRM en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlamaktadır.

Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken, değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.

SSL
DinamikCRM sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini temin ediyor. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır.

Kullanıcı Erişimi
Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş DinamikCRM personeli destek amacıyla verinize ulaşır.

Kullanıcı Şifreleri
Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Fiziksel Güvenlik, Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı
DinamikCRM, Dorabase (Türkiye) sunucularından barındırılmaktadır. 2008 yılında İstanbul'da kurulan Dorabase, bugün EMEA (Avrupa, Orta Doğru ve Afrika) bölgesinin bulut teknolojiler alanında faaliyet gösteren öncü şirketleri arasında yer almaktadır. Web performans ve bulut güvenlik kategorilerine odaklanan Dorabase'in müşterileri arasında Vodafone gibi çok uluslu şirketler ve Pegasus Havayolları, Boyner, Medical Park gibi halka açık şirketler bulunmaktadır.

Güvenlik için sunucularımızda Web Application Firewall, VPN, DDoS koruması, Bot yönetim servisleri çalıştırılmaktadır.

Veri Paylaşımı
Veri gizliliğini kullanıcı sözleşmemiz çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımıza, iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz. Örneğin, FIT Solutions ile elektronik fatura hizmeti, iyzico ile kredi kartı ile online tahsilat hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetleri aktive eden kullanıcılarımızın, bu hizmetleri kullanımı esnasında bu firmalarla doğal olarak bir veri paylaşımı sözkonusudur. Onun dışında, verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz.

Veri Yedeklemesi
Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.

Verileriniz DinamikCRM'le daha güvende
DinamikCRM ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda dahi verileriniz tamamen güvende kalır. Verilerinizi şirket içinde ya da dışında herhangi bir kişi ile paylaşmanız gereken durumlarda, e-posta ya da USB ile göndermek yerine, verilerinizi paylaşmak istediğiniz kişileri kullanıcı olarak atayarak verilerinize çok daha güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Verilerinizin güvenliği için:
Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin
Şifrenizi kimse ile paylaşmayın
Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak ortada bırakmayın.
Tarayıcınızı güncelleyin
Sadece https://www.dinamikcrm.com adresinden giriş yaptığınıza emin olun.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard