Dijital Dönüşüm Merkezi

Ekonominin can damarı KOBİ'leri gelecekle buluşturmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından geliştirilen Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Projesi, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) 2018 Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir. DinamikCRM olarak TeknoKobi programında aktif olarak yer almaktayız.

http://ddm.org.tr/home/destekciler
Dorabase

Dorabase yatırımcı ağlarda yer alan girişimcilerin büyümeleri için alt yapı hizmetlerinde hibe destekler sağlamaktadır. Ölçeklenebilir hibrit alt yapı hizmetleri veren Dorabase, ulusal ve uluslararası bir çok girişimin büyümesinde önemli rol oynamıştır. DinamikCRM, Dorabase'in sağladığı girişimci desteği kapsamında yayınlanmaktadır.

https://www.dorabase.com/
SendPulse

DinamikCRM, Müşterilerine (E-posta, Web push bildirimleri, SMS ve Viber gibi) çoklu iletişim kanalları sunan SendPulse'ın düzenlediği Sendpulse Startup programına uygun bulunarak desteklenen firmalar arasında yerini almıştır.

https://sendpulse.com.tr
Iyzico

DinamikCRM, Iyzico HQ'da gerçekleştirdiği toplantılar ve yapılan değerlendirmeler sonucunda IyziStart programına dahil edilmiştir. iyzico, Farklı alanlarda hizmet veren e-ticaret şirketlerine, kolay ve güvenli ödeme yönetim platformu sunan lider bir firmadır.

https://www.iyzico.com/iyzistart/
Webrazzi

DinamikCRM, Webrazzi HQ'da gerçekleştirdiği toplantılar, karşılıklı değerlendirmeler sonucunda haber formunda tüm Webrazzi kullanıcılarına duyurulmuştur. Webrazzi, internet alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye'nin lider medya şirketidir.

https://webrazzi.com/2019/02/14/bulut-tabanli-yerli-crm-uygulamasi-dinamikcrm/
ETohum

DinamikCRM, 4 Aşamadan oluşan seçim sürecini başarıyla tamamlayarak ETohum Platformunda listelemeye hak kazanmıştır. ETohum, girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan pazar yeridir.

https://etohum.com/dinamikcrm