Veli ve Öğrenci İlişkileri Yönetimi

Eğitim kurumunuzun çatısı altında bulunan velileri ve bağlı öğrencileri kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

Veli ve Öğrenci İlişkileri Yönetimi programı - DinamikCRM

Online Kayıt Başvurusu Alın

Dinamik Formlar modülümüz sayesinde web siteniz veya sosyal medya mecralarından entegre bir şekilde ök kayıt ve kayıt talebi toplayabilirsiniz.

Veli, Öğrenci ve Mezunlarınızı Listeleyin

Temas halinde olduğunuz tüm veli ve öğrencileri 5 farklı aşamada takip edebilirsiniz (Aday Veli, Temas Edildi, Görüşülüyor, Teklif, Kayıtlı Veli)

Tüm Süreci Online Yönetin

Öğrencilerinizin ilk kayıttan mezuniyete kadar geçen tüm eğitim sürecini rahatlıkla takip ederek yönetin. Portal uygulaması ile kurum içerisinde etkileşimi maksimum seviyeye taşıyın

Veli ve Öğrenci İlişkileri Yönetimi çözümümüz temel CRM özelliklerini taşımaktadır. Genellikle CRM kullanımına yeni başlayan eğitim kurumlarına tavsiye edilmektedir.

Zaman içerisinde beklentileriniz şekillendikçe modüller arasında yer alan özelliklerimizi ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.
Müşteri Kartı

Veli, Öğrenci ve Mezunlara Her Yerden Erişin

Öğrenci bilgilerinize erişmek ve işlem yapmak için ofiste olmanıza gerek yok.
Bulunduğunuz her yerden, günün her saati, internete bağlı her cihaz (laptop, tablet veya cep telefonu) ile kayıtlarınıza erişerek ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteriye Özel Aksiyonlar

Entegrasyonun Gücüyle Etkileşimi Artırın

DinamikCRM'e eğitim kurumu e-posta adresinizi tanımlayarak velilerinize ve mezunlarınıza tek tıklamayla E-Posta'lar gönderebilir, SMS sağlayıcı entegrasyonu yaparak tekli veya toplu SMS gönderimlerinizi yapabilir, Sanal Santral entegrasyonuyla dakikalar içerisinde Çağrı Merkezinizi kurabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard