NPS® Net Tavsiye Skoru

NPS® (Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma, müşteri, kişi ve çalışanlara sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

NPS® Net Tavsiye Skoru programı - DinamikCRM

Müşterilerinizi Aktarın

Müşterilerinizi, Misafirlerinizi veya Hastalarınızı tek tıklama ile sisteme kolayca aktarın. Anket gönderim listenizi oluşturun

İlk Anketinizi Oluşturun

NPS Anketi oluşturmak ve müşterilerinizin bu anketlere yanıt vermesi son derece kolay. Başlangıçta ilk anketinizi sizin için otomatik oluşturacağız.

Hizmet Kalitenizi İyileştirin

Yaptığınız tüm işlemlerden sonra müşterilerinize NPS (Net Tavsiye Skoru) anketi gönderek aldıkları hizmeti değerlendirmelerini isteyin.

NPS® (Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma, müşteri, kişi ve çalışanlara sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

NPS'in açılımı Net Promoter Score ® yani Net Tavsiye Skoru'dur. Net Tavsiye Skoru'nu Nihai Soru şeklinde özetleyebiliriz.

NPS, 2003 yılında Frederick F. Reichheld tarafından bulunmuştur. Frederick F. Reichheld, NPS'ten Büyümeniz için gerekli tek skor şeklinde bahseder.

Uygulamamız içerisinde yer alan tüm modüllerimizle tam entegre bir şekilde çalışmaktadır.
Net Tavsiye Skoru

Sınırsız NPS Anketi Oluşturun

Hazır şablonumuzdan faydalanarak sınırsız sayıda NPS Anketi oluşturabilir, belirli bir gruba vaya kullanıcıya E-Posta aracılığıyla bu anketleri gönderebilirsiniz. Gelen sonuçları anlık olarak inceleyebilir ve dilerseniz aksiyona dönüştürebilirsiniz.

Müşteriye Özel Anket

Müşterinizle Bağınızı Güçlendirin

Müşterilerinize, Hastalarınıza veya Çalışanlarınıza verdiğiniz her hizmet sonrasında yeni bir NPS Anketi göndererek hem aranızdaki bağı güçlendirebilir hem de hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.

Gösterge Paneli

Yeni Nesil Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Çarşaf raporlar içerisinde boğulmanızı istemiyoruz. Eski nesil excel raporları yerine yeni nesil Gösterge Panellerimizi kullanarak sizin için en önemli KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) tek ekran üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
Yerli Üretim Visa Mastercard